Сортер автомобил

Сортер автомобил
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 350 ден.

  • Бренд: Polesie Wader
  • Код на производот: 13179
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 24 цм x 15 цм x 17 цм

Ознаки: сортер, sorter, форми, formi, фигури, figuri

Опис

Сортер Автомобил
  • Супер едукативна играчка - сортирач.
  • Детето учи да сортира, да брои и логично да размислува.
  • Покрај тоа се развиваат моторните вештини на детето.
  • Изработено е од висококвалитетна пластика без токсични материи и бои.

Земја на потекло Белорусија.


Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме