Камион товарен Polesie

Камион товарен Polesie
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 550 ден.

  • Бренд: Polesie Wader
  • Код на производот: 13183
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 45 цм x 17 цм x 19 цм

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме