Релаксатор Twiddle

Релаксатор Twiddle
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 7.500 ден.

  • Бренд: Kikka Boo
  • Код на производот: 7338
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

• Наменет за бебиња до 9 кг.
• Специјален дизајн на седиштето, тип гнездо кој овозможува максимална удобност.
• Многу мек, пријатен материјал за бебешката кожа.
• Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.
• Електронска смарт технологија за контрола која ја препознава тежината на бебето и автоматски ја одредува и одржува брзината на лулање.
• 5 брзини на лулање.
• 12 мелодии, 2 со звуци од природата.
• Контрола на јачината на звукот.
• Подесување на лулањето во временски интервали на 8, 15 и 30 минути.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• EN16232 сертификат за безбедност.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме