Клацкалка коњче

Клацкалка коњче
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.350 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 7259
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 50 цм x 34 цм x 70 цм

Опис

Најдобриот подарок за Вашето дете!
Оваа коњче може да се користи како лулашка на која детето седи и замавнува и како играчка за туркање со стапала.

Погодно е за деца над 2 години.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме