Куќа со ограда Dolu

Куќа со ограда Dolu
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 7.400 ден.
  • 7.000 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 4758
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 135 цм x 156 цм x 104 цм

Опис

За внатрешна и надворешна употреба

Лесна за инсталација

Квалитетна пластика која не се оштетува од сонце и дожд

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме