Кревет за кукла Dolu

Кревет за кукла Dolu
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 880 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 9046
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 57 цм x 39 цм x 35 цм

Опис

Кревет лулка за кукла  се препорачува за мали девојчиња кои сакаат да си играат и да се преправаат дека се возрасни мајки.

Играта развива имагинација, социјални чувства, меморија и моторни вештини.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме