Дубак

Дубак
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.580 ден.

  • Бренд: Baby Land
  • Код на производот: 13327
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Идеална направа за развиток и забава на вашето дете. Помага при развиање на моториката на нозете, а истовремено и логиката.

  • Стабилен и цврст дубак.
  • Седиштето се подесува на 3 позиции по висина.
  • Лесен за склопување и транспорт.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме