Тротинет

Тротинет
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 1.100 ден.

 • Бренд: Детска куќа
 • Код на производот: 13750
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 60 цм x 25 цм x 80 цм

Ве молиме изберете:

Checkbox

Ознаки: тротинет, trotinet, scooter, скутер

Опис

Овој тротинет има ЛЕД осветлување на тркалата, и може да се прилагоди на 3 различни висини.

Со својот иновативен изглед и перформанси ви овозможува да имате многу пријатно возење.

Практичен и лесен за употреба.

Одличен е за развивање на балансот и координацијата на целото тело.

 • Со 3 силиконски тркала.
 • Лед осветлени тркала.
 • Светлата се без батерии.
 • Одлични перформанси на сопирање.
 • Лесно вртење и маневрирање.
 • Може да се насочи со мало навалување лево и десно на рачката.
 • Возраст: Од 3+.
 • Носивост: максимум 50 кг.
 • Прилагодување на височината: мин. 70 цм - максимум. 80 цм

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Тротинет

850 ден.

Тротинет X

1.900 ден.

За вас издвоивме