Масичка со столче азбука

Масичка со столче азбука
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.100 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 13730
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Ознаки: масичка, маса, столче, масичка со столче, masicka, masa so stolce, detska masicka, детска масичка

Опис

Масичка со столче на две нивоа.
Состав: Метал и дрво

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме