Дубак клацкалка

Дубак клацкалка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 1.950 ден.

 • Бренд: Детска куќа
 • Код на производот: 13324
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 70 цм x 75 цм x 100 цм

Ознаки: дубак, дубаче, dubak, dubace, за бебе, џампер, dzamper, клацкалка, klackalka

Опис

Дубаче и клацкалка

Содржи:

 • Музичка кутија
 • Силиконски Тркала
 • Штитник за сонце
 • Седиште од ткаенина
 • Декоративни додатоци
 • Рачка

Истакнати карактеристики:

 • Прилагодлива висина.
 • Возраст на употреба: 6 месеци - 12 месеци.
 • Максимален капацитет употреба: 12 кг.
 • Музичка интерактивна фиока што се отстранува.
 • Вклучува играчки.
 • Силиконски бандажи: ротирачки и нелизгачки.
 • Рачка што може да се отстрани

Преглед на производот:

Да, дојде време да почнеме да одиме! и на вашето бебе му треба нешто за да му помогне, ова е идеалниот дизајн, има табла со интерактивни играчки, музички модул и отстранливо седиште што може да се пере. Оваа прекрасно дубаче со интерактивен послужавник ќе му гарантира моменти на игра и забава на вашето бебе додека ќе научи да ги прави првите чекори.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Дубак

1.580 ден.

Дубак

1.800 ден.

За вас издвоивме