Кревет лулка

Кревет лулка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 4.800 ден.

  • Код на производот: 13920
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 93 цм x 55 цм x 77 цм

Опис

Бебешко креветче 2-во-1: оваа детска корпа има два двојни режими, едноставно претворете ги тркалата на креветчето во стационарен режим; или претворете се во режим на бебешка лулка за тивка дремка на вашето бебе.

Безбеден и удобен: Делот за спиење е изработен од ленена ткаенина која е мека и безбедна, дизајнот на патент го прави капакот на душекот и сите ткаенини за креветчиња лесно да се вадат и чистат. Оваа рамка за бебешко креветче е изработена од цврст јаглероден челик, доаѓа со целосно мрежест дизајн на страните што им овозможува на родителите да ја набљудуваат состојбата на бебето во секое време.

Лесен за склопување и носење: механизмот за брзо преклопување го прави корпата лесна за носење или складирање. Креветчето што се преклопува има дизајн на торбичка за носење, што ви овозможува да го ставите во багажникот на вашиот автомобил додека патувате, а со тоа го намалува товарот на патувањето.

 Применлива возраст: 0 - 6 месеци

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме