Кревет лулка - електрична

Кревет лулка - електрична
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 6.700 ден.

  • Код на производот: 13921
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 106 цм x 62 цм x 80 цм

Опис

Ако сте мајка на која и е смачено да го натера вашето бебе да спие, да го смирува вашето бебе кое плаче или да имате малку време за себе, оваа лулашка за бебе ќе биде добра вест за вас. Со своите повеќекратни функции, врвни материјали, висока безбедност и различни методи на контрола, оваа лулка за лулање може да му овозможи на вашето бебе удобен сон и пријатен рај за играње. 

Оваа бебешка лулашка има многу моќна функција на преклопување и заштедува простор. Може да се стави и во автомобил при патување, а бебето може да ужива и со тоа што ќе остане со него за време на пикник или забава.

ПРИЛАГОДИ ВИСИНА: Има 3 прилагодувања на висината, кои лесно се совпаѓаат со различни типови на кревети.

ЛЕСНО ЗА СОБРАЌАЊЕ И СКЛАДИРАЊЕ: Не се потребни дополнителни алатки и шрафцигер со клуч. Нашето бебешко креветче може лесно да се монтира за само 5 минути со јасни упатства. Само притиснете го прекинувачот од страната, можете да го преклопите држачот, да го претворите креветчето во најмала големина и да го чувате каде што сакате.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме