Пушка на гел дијаболи 4во1

Пушка на гел дијаболи 4во1
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 430 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14106
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 56 цм x 5 цм x 19 цм

Ознаки: пушка, puska, гел, gel blaster, меки дијаболи, meki dijaboli

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Пушка Gel blaster

1.350 ден.

За вас издвоивме