Туркало со очи

Туркало со очи
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.350 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14157
  • Залиха: Нема на залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 60 цм x 28 цм x 45 цм

Ознаки: туркало, turkalo, проодувалка, prooduvalka

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Туркало Џип

1.850 ден.

За вас издвоивме