Мобилен телефон Слонче

Мобилен телефон Слонче
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 260 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14137
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 9 цм x 6 цм x 14 цм

Ознаки: телефон, telefon, играчка, igracka, на батерии, na baterii

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме