Музичка вртелешка со проектор

Музичка вртелешка со проектор
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.380 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14139
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 37 цм x 27 цм x 12 цм

Ознаки: музичка вртелешка, muzicka vrteleska, за бебе, za bebe, проектор, proektor

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме