Багер на педали

Багер на педали
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 3.100 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 12269
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 110 цм x 45 цм x 52 цм

Ознаки: багер, багер на педали, багерче, bager, bager na pedali, bagerce, трактор, traktor, на педали, na pedali

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме