Мече 40цм

Мече 40цм
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 480 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 13732
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 40 цм

Ознаки: мече, плишано, mece, plisano, teddy, bear

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Мече 125цм

2.180 ден.

Мече 125цм

2.150 ден.

Мече 70цм

950 ден.

Мече 70цм

800 ден.

Мече 70цм

850 ден.

Мече 70цм

800 ден.

За вас издвоивме