Трицикл Loco Croco - LC1

Трицикл Loco Croco - LC1
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 4.700 ден.

 • Бренд: Loco Croco
 • Код на производот: 7888455-siv
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Ознаки: tricikl

Опис

Loco Croco LC1 Tрицикл е еден од најудобните модели на трицикли со многу удобно, големо седиште.  во полулежечка позиција. Наменет за дечиња до 25 кг. Мек, удобен, квалитетен материјал на седиштето кој не поти. Безбедносен систем со 5 точки на поврзување. Рачката за управување се подесува по висина.

 • Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
 • Гуми на пумпање.
 • Седиште кое се врти на двете страни- кон мајката и во насока на движење.
 • Прилагодлива висина на рачката за управување.
 • Големо дупло покривче за сенка.
 • Со помошната рачка родителот управува целосно со велосипедот.
 • Меко седиште.
 • Помошни држачи за ноџињата за дете кое се уште не вози само.
 • Помошна корпа и ранче. Ѕвонче.
 • Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
 • Се формира во трицикал кој детето ќе може самостојно да го вози.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме