Туркало

Туркало
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.650 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 5407
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 60 цм x 35 цм x 40 цм

Ознаки: turkalo

Опис

  • Погодно за деца на возраст од 12 до 36 месеци, со тежина до 20кг.
  • Може да ја управува родител
  • Копче на воланот кое дава реалистичен звук
  • Седиштето се отвара и има место за складирање

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме