Лизгалка

Лизгалка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.900 ден.
  • 1.760 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 8305
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 40 цм x 70 цм x 111 цм

Ознаки: gradina, dvor, lizgalka

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме