Едукативен нокшир

Едукативен нокшир
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 1.000 ден.

 • Бренд: Dolu
 • Код на производот: 11685
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 47 цм x 22 цм x 28 цм

Ознаки: noksir

Опис

Ова е начинот за премин од нокшир на wc шолја.

Толку е вистински! ... Се слушаат звуци од пуштање на вода, има место за тоалетна хартија ... неверојатно точно, исто како на мама и тато.

Забавувајте се со овие бесценети први почетнички лекции на детето.

 • Поставката на тоалетната школка се вади
 • Многу лесно се чисти
 • Звучни ефекти
 • Место за складирање во казанчето
 • Место за тоалетна хартија
 • Максимална тежина на детето 25кг.
 • Погоден за деца над 18 месеци

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме