Хранилка

Хранилка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 1.250 ден.

 • Бренд: Dolu
 • Код на производот: 481
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 7 кг
 • Д x Ш x В: 90 цм x 70 цм x 60 цм

Ознаки: хранилка, хранилки, hranilka, hranilki

Опис

 • Лесна монтажа
 • Голема ергономска табла што може да се одвои
 • Безбедносни ремени
 • Лесен и издржлив материјал
 • Стабилна конструкција
 • Погоден за деца од 3 до 36 месеци со максимална тежина до 15кг

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме