Робот на батерии

Робот на батерии
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 450 ден.

  • Код на производот: 5861
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 20 цм x 11 цм x 26 цм

Ознаки: igracka, играчка, играчки, igracki

Опис

Интересен робот на батерии кој пее, игра и свети .

     - оди напред и назад

     - пее и игра

     - игра твист

Користи 3 батерии од 1,5 V (АА)

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме