Трактор на педали

Трактор на педали
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.300 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 9636
  • Залиха: Нема на залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 82 цм x 45 цм x 52 цм

Ознаки: traktor

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме