Бебе со креветче

Бебе со креветче
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 700 ден.

  • Код на производот: 2300
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 45 цм x 10 цм x 38 цм

Ознаки: igracki, igra, kukla

Опис

Одлична играчка за вашето девојче за развивање на имагинацијата. Бебето е направено од квалитена и нетоксична гума а креветчето е од квалитетна пластика. Облеката на бебето е од квалитетен мек  материјал и вашето дете може лесно да го облекува. Во сетот има : 

  • бебенце
  • кревет 
  • прибор за хранење

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме

Брод

240 ден.