Креветче Kikka Boo - So Gifted

Креветче Kikka Boo - So Gifted
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 4.900 ден.

 • Бренд: Kikka Boo
 • Код на производот: 7574
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Ознаки: krevetce, za bebe

Опис

Креветчето обезбедува целосна удобност и добар сон на вашето дете.Креветчето е компактно удобно и безбедно за детето.

 • Наменето за деца од самото раѓање до 36 месеци.
 • Две нивоа за поставување на душекот.
 • Мрежести прозорчиња од двете страни за подобра вентилација.
 • Подлога за душек.
 • Носечка торба.
 • Димензии на креветчето:120 х 60 х 75 см.
 • Димензии на расклопено креветче: 20 х 21 х 75 см.
 • Тежина:7,8 кг.
 • Европски стандард за безбедност: EN716-1/2.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме