Камион со блок коцки

Камион со блок коцки
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.500 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 168
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Ознаки: kamion, kocki, blok kocki

Опис

Оваа играчка е одличен избор за вашето дете.

Изработена е од квалитетна пластика, интересна е и лесно се вклопува.

Помага во развојот на моторните вештини, креативноста кај децата и препознавање на боите.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење