Лизгалка еднорог

Лизгалка еднорог
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 4.200 ден.
 • 3.300 ден.

 • Бренд: Dolu
 • Код на производот: 1248
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 189 цм x 114 цм x 85 цм

Опис

 • Оваа лизгалка е наменета за деца над 2 години;
 • Лесно се монтира;
 • Погодна е за користење надвор и во домот;
 • Можност да се користи и како тобоган на вода;


Изработена е од висококвалитетна пластика без штетни материи и бои.

Земја на потекло Турција.


Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме