Лизгалка

Лизгалка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.760 ден.
  • 1.320 ден.

  • Код на производот: 8049
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 110 цм x 71 цм x 88 цм

Опис

  • Оваа лизгалка е наменета за деца над 2 години;
  • Лесно се монтира;
  • Може да се користи дома и во двор;


Изработена е од висококвалитетна пластика без токсични материи и бои.

Земја на потекло Турција.


Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме