Кола Смајли 2 во 1

Кола Смајли 2 во 1
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.650 ден.
  • 1.450 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 9761
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 31 цм x 43 цм x 63 цм

Опис

  • Димензии: 31x42.5x63

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме