Багер Долу

Багер Долу
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.450 ден.
  • 1.350 ден.

  • Код на производот: 3128
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Долу багерот е супер играчка за развивање на имагинацијата на секое дете, и одлична за долготрајна занимација.
Наменета е за деца над 3 години.

  • Димензии: 31x72x36 

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме