Релаксатор

Релаксатор
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.450 ден.

  • Код на производот: 1453
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 80 цм x 40 цм x 20 цм

Ознаки: relaksator

Опис

-Релаксатор за деца до 12 месеци со подесување на висина и положба на наслонот 

-додаток плишани тропалки 

-се лула рачно 

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење