Тркачка кола плава

Тркачка кола плава
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 80 ден.

  • Код на производот: Тркачка кола плава
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

  • Димензии: 14x6x8 

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме