Мешалка за бетон

Мешалка за бетон
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 290 ден.

  • Код на производот: Мешалка за бетон
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

  • Димензии: 27x23x23

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме

Брод

240 ден.