Количка Loco Croco - NEELA 2 во 1

Количка Loco Croco - NEELA 2 во 1
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 14.700 ден.

  • Бренд: Loco Croco
  • Код на производот: 11437/11436
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

• Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката.
• Седиштето и транспортерот можат да се ротираат во насока на движење или во насока кон родителот.
• Подесување на висината на рачката во 8 позиции.
• Ротација за 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
• Кочница на задните тркала која лесно се активира.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Голема помошна корпа за складирање.
• Седиште кое се прави во корпа.
• Амортизери на предните тркала.
• Амортизери на рамката.

• Мрежа за заштита од инсекти.
• Навлака за заштита од дожд.
• Зимска навлака за количката.
• Пумпа за гумите.
• Торба за неопходни работи за бебетo.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме