Дубак Racing car Bebe Stars

Дубак Racing car Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 4.950 ден.

 • Бренд: Bebe Stars
 • Код на производот: 10799
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 65 цм x 70 цм x 56 цм

Опис

Дубак Racing car 3 во 1

Мултифункционално дубаче со повеќе намени. Може да се користи како забавен но безбеден дубак. Лесно се претвара во проодувалка која е идеално помагало за првите чекори на вашето бебе.

 • Анатомско седиште и прилагодлива висина на седиштето во 3 позиции
 • Навлаката на седиштето може да се пере
 • Со музика и светла
 • 6 силиконски инхибитори кои не се лизгаат, за поголема безбедност.
 • Лесно се претвора во клацкалка со 2 едноставни потези.
 • Се претвора во играчка за туркање за првите самостојни чекори
 • Соодветно за бебиња од 6 до 18 месеци.

Европски стандарди EN1273

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме