Дубак клацкалка

Дубак клацкалка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.350 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 13320
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Ознаки: дубак, дубаче, dubak, dubace, за бебе, џампер, dzamper

Опис

„Го претставуваме нашeто иновативно дубаче  за бебиња, дизајнирано да го поддржи развојното патување на вашето малечко. Нашето дубаче  комбинира забава и функционалност, обезбедувајќи безбеден и интерактивен начин за вашето бебе да ја истражува околината. Со својата цврста конструкција, интерактивни играчки и прилагодливи опции за висина  го поттикнува развојот на моторните вештини, го стимулира чувството за  истражување и нуди безбедна средина за првите чекори на вашето бебе. Откријте ја радоста од гледањето на вашето бебе додека го открива светот наоколу со  возбуда.

  • Наменето за бебиња од 6 месеци+
  • Прилагодлива висина
  • Со забавни играчки и музика
  • Се прави клацкалка

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме