Коцки во печурка

Коцки во печурка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 680 ден.

  • Бренд: Polesie Wader
  • Код на производот: 6727
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 26 цм x 25 цм x 31 цм

Опис

  • Забавен повеќенаменски сортер печурка со коцки
  • Сетот содржи 15 крупни коцки изработени од високо квалитетна пластика без токсични бои
  • Наменет за деца над 1 година
  • Земја на потекло Белорусија

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме