Музичка играчка Bebe Stars

Музичка играчка Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.980 ден.

  • Бренд: Bebe Stars
  • Код на производот: 11428
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Музичката ротирачка играчка на Bebe Stars е совршено решение за да го задржите вашето бебе зафатено и да се забавува со звуците и слатки играчки додека лежи во креветчето.

Слатките приспивни песни носат смиреност и му помагаат на вашето бебе да спие лесно.

Карактеристики:

– Погоден за употреба од 0+ месеци.

– Може да се користи во кревет, лулка, игралиште.

– Со 4 слатки закачени играчки кои можат да се користат и како штракаат или како заштитник за заби.

– Музика со мелодии, приспивни песни и звуци на природата.

– Прилагодување на јачината на звукот.

Батерии: 2×1,5 волти АА (Не се вклучени)

Европски спецификации EN71 и CE сертификат од 100% безбедни материјали

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме