Корито Бабал Bebe Stars

Корито Бабал Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.200 ден.

  • Бренд: Bebe Stars
  • Код на производот: 11404
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 87 цм x 51 цм x 21 цм

Опис

Коритото Бабал е погодно за новороденчиња.

Содржи дигитален топлометар за контрола на водата за капење.

Има удобно, отстранливо, нелизгачко анатамоско седиште за подобра удобност и безбедност на вашето дете.

Има вклучено црево за одвод на вода .

Лесно за складирање.

Европски спецификации EN 71


Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме