Корито Ocean Bebe Stars

Корито Ocean Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.300 ден.

  • Бренд: Bebe Stars
  • Код на производот: 11406
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 92 цм x 52 цм x 27 цм

Опис

Новата Ocean бебешка бања од Bebe Stars е силна и издржлива када изработена од висококвалитетни нетоксични материјали, создадена за да го олесни капењето на вашето бебе.

Погоден за новородени бебиња.

Вклучува термометар за контрола на температурата на водата во реално време.

Има удобно, отстранливо, нелизгачко анатомско седиште со вшмукување чаши, за да придонесе за удобност и безбедност на вашето бебе.

Вклучува чаша за одвод на вода.

Има посебно место за додатоци и средства за хигиена и футрола за сапун.

Вклучува чаша вода за ваша погодност во бањата на бебето.

Лесно за складирање.

Комбинирајте со нелизгачкиот душек за капење 89-100 и основата 11-10 за капење бебиња.

Европски стандарди EN 71


Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме