Корито Primo Bebe Stars

Корито Primo Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 880 ден.

  • Бренд: Bebe Stars
  • Код на производот: 11402
  • Залиха: Нема на залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 80 цм x 49 цм x 22 цм

Опис

Примо бебешка бања со заштитна мрежа од Bebe Stars е соодветна за доенчиња 0-12 месеци, имајќи ја предвид стапката на раст на детето.

– Транспарентна бебешка бања.

– Лесна основа за преклопување.

– Анатомска форма која придонесува за безбедноста и удобноста на доенчето.

– Посебен сад за додатоци.

– Со приклучок за одвод.

– Со заштитна мрежа.

– Достапен во 3 различни бои.

Произведен според европските спецификации EN 71 од 100% безбедни материјали

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме