Количка Kikka Boo - Amaia 2 во 1

Количка Kikka Boo - Amaia 2 во 1
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 14.500 ден.

 • Бренд: Kikka Boo
 • Код на производот: 4501
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Ознаки: kolicka, za bebe

Опис

Комбинираните колички Kikka Boo е универзално решение за секоја ситуација. Со оваа количка ќе се осигурате дека вашето бебе има удобно возење додека сте опремени со се што ви треба за шетање наоколу. Амаија е стилски комбинирана количка 2во1 за модерни мајки и татковци кои сакаат да гаранција за безбедно и удобно возење на своите бебиња.

 • Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
 • Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката.
 • Седиште кое може да се ротира во насока на движење или кон насока на родителот.
 • Еко-кожна рачка на рачката за управување.
 • Голема помошна корпа за складирање.
 • Прозорче на тендата за надгледување на детето.
 • Седиште кое се прави во корпа.
 • Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
 • Ротирачки предни тркала.
 • Амортизери на предните тркала.
 • Амортизери на рамката.
 • Прилаголиво седиште во 3 различни позиции.

Транспортер

 • Ергономска рачка.
 • Остранлива тенда.
 • Мека подлога на седиштето.
 • Прилагодлива тенда во 3 позиции.
 • li>

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме