Куќа со ограда

Куќа со ограда
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 7.400 ден.

 • Бренд: Dolu
 • Код на производот: 11692
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 16 кг
 • Д x Ш x В: 125 цм x 100 цм x 104 цм

Ознаки: kuka, dvor, igra

Опис

Супер забавна куќичка за игра и развој на фантазијата на вашите деца.

 • Направена од квалитетна пластика и без токсични материи и бои
 • Без остри агли и краеви
 • Едноставно монтирање
 • Погодна за внатрешна и надворешна употреба
 • За деца од 2год+

Производител: DOLU

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи