Базен

Базен
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.520 ден.

  • Бренд: Intex
  • Код на производот: 4856
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

1.02м х 94цм

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење