Клацкалка

Клацкалка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 850 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 9124-violetova
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 5 кг
  • Д x Ш x В: 43 цм x 79 цм x 43 цм

Ознаки: gradina, dvor, klackalka

Опис

  • Весел дизајн, што ќе го забавува Вашето дете
  • Лесна за употреба
  • Може да се употребува и на отворено (двор, градина)
  • Погоден за деца над 2 години

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме