Перална и сушара

Перална и сушара
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.300 ден.

  • Бренд: Polesie Wader
  • Код на производот: 6718
  • Залиха: Нема на залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

  • Димензии: 43x35x47

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме