Мини Козметичко Огледало

Мини Козметичко Огледало
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.350 ден.

  • Бренд: Polesie Wader
  • Код на производот: 6007
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

  • Димензии: 40,5x26,5x64,5

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме