Пожарна на батерии

Пожарна на батерии
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 250 ден.

  • Код на производот: Пожарна на батерии
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

  • Пожарна на батерии
  • Работи на принцип со ставање вода 
  • Со реални звуци

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме